עורך דין תאונות דרכים
עו"ד אדר מאור-מוסקוביץ
050-8463614

עורך דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין אדר מאור-מוסקוביץ

צור קשר - נייד:  050-8463614


משרד עורך דין תאונות דרכים - אדר מאור-מוסקוביץ' מתמחה בטיפול בתביעות תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונת דרכים כתאונת עבודה, תאונת דריסת הולך רגל וכו'.

המשרד הוקם על ידי עו"ד אדר מאור-מוסקוביץ' ומשלב את היתרונות של משרד בוטיק, המעניק ללקוחותיו שירות אישי ויעיל, עם המצוינות המקצועית בתחומי ההתמחות השונים של המשרד בדגש על קשר אישי עם הלקוח ומתן עדכונים שוטפים על הנעשה בתיק.

משרדינו ממוקמים בהוד השרון ובחולון ועוסקים בתחום האזרחי ובתחום נזקי הגוף ומציע מגוון רחב של שירותים משפטיים.

 

המשרד עוסק בתביעות נזיקין, בדגש על תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים - נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים (פלת"ד), צוואות (עריכת צוואה), ירושות , הסכמי ממון, הסכמי שכירות דירה.

 

עורך דין תאונות דרכים אדר מאור – מוסקוביץ' התמחתה במשרד מוביל בתחום הנזיקין אשר ייצג הן תובעים פרטיים והן חברות ביטוח ובכך טיפלה בתיקים משני צידי המתרס דבר אשר אפשר יצירת קשרים עם חברות הביטוח והכרת תחום נזקי הגוף על בוריו.

 

בנוסף, טיפלה עו"ד אדר מאור – מוסקוביץ' בתיקי נזקי גוף גדולים כאשר עבדה במשרד עורכי דין ותיק, גדול ומוביל בתחום הנזיקין אשר מייצג תובעים פרטיים בדגש על תאונות דרכים.

 

כל זאת ועוד אפשרו כר נוח להקמתו של משרד ייחודי ורציני בחולון אשר משקיע בלקוחותיו את  מירב ומיטב הזמן לשביעות רצונם, מעדכן על כל התקדמות בשלבי התביעה עד לקבלת הפיצוי מחברת הביטוח.

 

המשרד חרט על דגלו מדיניות של טיפול אישי ופרטני בתיקי לקוחותיו, יחס אישי ואנושי, מקצועי ואדיב, על מתן שירות משפטי אמין, מסור ויעיל לכל לקוח תוך כדי עדכון הלקוחות בכל המתנהל בעניינם. כל זאת בכדי להעניק שירות איכותי, מקצועי ויעיל תוך הצבת טובת הלקוח במרכז.

 

בזכות מדיניות זו משרדנו מטפל במספר מוגבל של תיקים וכאשר נבצר ממשרדנו לטפל בתיק אנו נוהגים להפנות את המבקשים לעורכי דין אחרים בתחום המבוקש.

 

כיום, במסגרת טיפול בתיקי נזיקין, עו"ד אדר מאור-מוסקוביץ' מייצגת נפגעי תאונות דרכים והינה עו"ד תאונות דרכים  במשרד הממוקם בעיר חולון.


משרד עורכי דין אדר מאור-מוסקוביץ' מתמחה בניהול תביעות תאונות דרכים, תאונות דריסה של הולך רגל, תאונות אופנוע וקטנוע, תאונות דרכים עם אופניים, תאונות דרכים כתאונת עבודה, תאונת דרכים כנוסע ברכב או כנהג הרכב וכו'.

משרדנו פועל להשגת פיצויים מירביים ללקוחותינו נפגעי תאונות הדרכים תוך מתן יחס אישי ועדכונם השוטף.


 צור קשר כעת עם עורך דין תאונות דרכים!

 

עורך דין תאונת דרכים - מהו גובה הפיצוי שאני יכול לקבל?


אם נפגעת בתאונת דרכים, סביר מאד להניח כי מגיע לך פיצוי כספי על פי חוק, ומומלץ לפנות בהקדם לעורך דין תאונת דרכים.

עו"ד אדר מאור-מוסקוביץ' תסייע לך בתביעת חברת הביטוח בנוגע לתאונת הדרכים שהיית מעורב בה המהווה תביעת פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו בעקבות תאונת דרכים ,תאונת רכב חזיתית, תאונת שרשרת, נפילה באוטובוס, תאונת רכב בחולון, תאונת דרכים עם משאית, תאונת טרקטור, תאונת דרכים מונית, תאונת דרכים עם אוטובוס, תאונת טרקטורון,תאונת דרכים עצמית, תאונת דרכים קלנועית, תאונת דרכים בה היה מעורב רוכב אופניים, תאונת מלגזה, תאונת דרכים עם קורקינט ממונע, תאונת אופנוע או תאונת דרכים בה נפגע הולך רגל ועוד.

גובה הפיצוי יקבע בהתאם לנזק הגוף שנגרם לך.  

באתר זה ניתן למצוא פסקי דין שונים עם נזקים שנגרמו עקב תאונות דרכים כגון: שברים בגולגולת, שבר באגן, כאבי גב וצוואר, בקע דיסק , בלט דיסק ואף מוות.

 

צור קשר כעת עם עורך דין תאונות דרכים!


עורך דין תאונות דרכים - תחומי השירות - משרדינו שוכנים בערים הוד השרון וחולון ומשרתים בין השאר את תושבי גוש דן ומרכז הארץ, השרון והשפלה לרבות:

הוד השרון, חולון, בת ים, ראשון לציון (ראשל"צ), רחובות, תל אביב-יפו, רמת גן, גבעתיים, נתניה, כפר סבא, רעננה, אור יהודה, מודיעין, שוהם, יהוד, קרית אונו, גבעת שמואל, הרצליה, רמת השרון, אשקלון, אשדוד, נס ציונה, רמלה, יבנה, גן יבנה, (פ"ת) פתח תקווה, באר יעקב, ראש העין, יהוד,  גדרה, לוד, רמת אפעל, בני ברק ועוד.


צור קשר כעת עם עו"ד תאונת דרכים!