עורך דין תאונת אופנוע

עורך דין תאונת אופנוע

נכתב על ידי עורכת דין אדר מאור-מוסקוביץ'

נייד: 050-8463614

אם הינך רוכב אופנוע או רוכב קטנוע או שנפגעת בתאונת דרכים בה היה מעורב אופנוע או קטנוע או שנפגעת בתאונת דרכים על ידי אופנוע או קטנוע, מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין תאונת אופנוע על מנת לתבוע פיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לך.

מחפש עורך דין תאונת אופנוע או עורך דין תאונת קטנוע?

בחיפוש עורך דין תאונת אופנוע בהתייחס לתביעת פיצויי נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתאונות דרכים - נזקי גוף בדגש על תאונות אופנועים.

עו"ד אדר מאור-מוסקוביץ' הינה עורכת דין נזיקין המובילה משרד עו"ד העוסק בין השאר בנזקי גוף כתוצאה מתאונות אופנוע ונזקי גוף כתוצאה מתאונות קטנוע.

המשרד, הממוקם בחולון, הינו משרד נזיקין המהווה משרד בוטיק אשר עוסק בתחום האזרחי ובתחום נזקי הגוף בפרט ומציע מגוון רחב של שירותים משפטיים.

המשרד עוסק בתביעות נזיקין, בדגש על תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים , תאונת אופנוע, תאונת קטנוע, דריסה על ידי אופנוע או קטנוע וכו'.

באתר זה תוכל למצוא מידע משפטי רב, דוגמאות רבות ופסקי דין הנוגעים לתאונות דרכים עם אופנוע , תאונות דרכים בהם היה מעורב קטנוע וכו'. לדוגמא:

תאונת פגע וברח הולך רגל נפגע על ידי אופנוע , תאונת דרכים שהינה גם תאונת עבודה (תאונת קטנוע) , תאונת דרכים של רוכב אופנוע בעת שנסע בנתיבי איילון בתל אביב , תאונת אופנוע בחולון

צור קשר כעת עם עורך דין תאונות אופנוע, עורכת דין אדר מאור-מוסקוביץ'!

נייד: 050-8463614

עורך דין תאונת אופנוע - תחומי קריאה נוספים - ניתן לקרוא גם על:

השתתפות עצמית בביטוח חובה לאופנוע - האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח חובה לאופנוע עם השתתפות עצמית נמוכה או לרכוש פוליסת ביטוח זולה יותר עם השתתפות עצמית גבוהה? (מאמר שנכתב על ידי עורך דין תאונת אופנוע)


תגיות:

עורך דין תאונת אופנוע, תביעת פיצויים מהפול, ת.ד אופנוע, עו"ד תאונת דרכים קטנוע, עו"ד תאונת אופנוע, פגיעה על ידי אופנוע, נפגע על ידי קטנוע, חיפוש עורך דין תאונת דרכים אופנוע, פיצויים מחברת הביטוח הפול, המלצה על עורך דין המתמחה בתאונות אופנועים, עו"ד תאונות דרכים, gurl shi ,tub, tupbug