הסכם שכירות דירה

הסכם שכירות דירה (חוזה שכירות לדירה)

נכתב על ידי עורך דין העוסק בעריכת חוזי שכירות דירה

הסכם שכירות, על אף מה שנהוג לחשוב, אינו חוזה סטנדרטי המתאים לכל דירה.

הסכם שכירות "טוב", יש לערוך עם עורך דין בהתאם לנכס המדובר ודרישות הצדדים להסכם.

עורך דין שכירות דירה

רובנו בשלב זה או אחר בחיינו חווים את הצורך בעריכת הסכם שכירות לנכס כלשהו, אם לדירה, אם למשרד ואם לחנות.

השוכר, מטבע הדברים, מעוניין להבטיח את זכויותיו: הוא מעוניין לדעת מה כולל שכר הדירה המשולם על ידו ומה לא, מה קורה במקרה של נזק הן לרכוש בדירה (הצפה, שריפה, קלקול בתשתיות כתוצאה משחיקה וכו') והן לגוף בעת שהות בדירה , אילו ביטוחים יש למשכיר הנכס וכיצד עליו להשאיר את הנכס בעת סיום חוזה השכירות.

כנגדו, המשכיר מעוניין להשכיר את הנכס ב"ראש שקט". ישנם לא מעט מקרים בהם בעל נכס מוצא עצמו עומד חסר אונים בפני שוכר שאינו מתכוון לפנות את הנכס המושכר ומחזיקו כ"בן ערובה".

נפוצים גם מקרים בהם השוכר גורם נזקים כבדים לנכס המושכר ורק לאחר מכן, מגלה בעל הנכס כי שטרי החוב וההמחאות שברשותו אינם מכסים את הנזקים שנגרמו לו הן על החודשים בהם לא קיבל דמי שכירות, הן על הנזקים לנכס והן על ההוצאות המשפטיות לטובת תביעת פינוי המושכר.

מעוניין לשכור דירה? חשוב לדעת:

אם חוזה שכירות הדירה שברצונך לשכור נערך על ידי עורך דין של הצד המשכיר, מומלץ להעזר בשירותיו של עורך דין העוסק בחוזי שכירות דירה שייצג את הצד שלך בעסקה.

נכון, השימוש בעורך דין בעריכת הסכם שכירות דירה הוא יקר יותר בהווה, אך עלול לחסוך כסף רב ואי נעימויות עתידיות, הן לשוכר והן למשכיר.

משרד עו"ד אדר מאור מוסקוביץ' עוסק בעריכת הסכמי שכירות דירה.


צור קשר כעת!

תגיות: חוזה שכירות סטנדרטי, הסכם שכירות סטנדרטי, הסכם שכירות, הסכם שכירות דירה, חוזה שכירות, עורך דין שכירות דירה, שכירות נכס, עורך דין שכירות דירה בחולון, עורך דין שכירות דירה בראשון לציון, להשכיר דירה באמצעות עורך דין, חוזה שכירות על ידי עורך דין, עו"ד שכירויות