עורכי דין תאונת דרכים | עו"ד תאונות דרכים

עורכי דין תאונת דרכים | עו"ד תאונות דרכים

מה עושים אחרי תאונת דרכים בה נגרם נזק גוף?

לאחר תאונת דרכים, חשוב מאד ליצור קשר עם עו"ד המתמחה בתאונות דרכים בהקדם האפשרי ובסמוך לתאונת הדרכים על מנת למנוע טעויות שבסופו של דבר יתורגמו להפחתה בגובה הפיצויים.

עו"ד אדר מאור-מוסקוביץ' הינה עו"ד תאונות דרכים המובילה משרד הממוקם בחולון.

המשרד הינו משרד בוטיק אשר עוסק בתחום האזרחי ובתחום נזקי הגוף (תאונות דרכים, חבויות) ומציע מגוון רחב של שירותים משפטיים. (עו"ד תאונות דרכים)

המשרד עוסק בתביעות נזיקין, בדגש על תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים - נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים, צוואות (עריכת צוואה), ירושות , הסכמי ממון, הסכמי שכירות דירה.

עורכת דין אדר מאור-מוסקוביץ'

עו"ד תאונות דרכים, עורכת דין אדר מאור-מוסקוביץ' התמחתה במשרד מוביל בתחום הנזיקין אשר ייצג הן תובעים פרטיים והן חברות ביטוח ובכך טיפלה בתיקים משני צידי המתרס דבר אשר אפשר יצירת קשרים עם חברות הביטוח והכרת תחום נזקי הגוף על בוריו.

בנוסף, טיפלה עו"ד תאונות דרכים אדר מאור – מוסקוביץ' בתיקי נזקי גוף גדולים כאשר עבדה במשרד ותיק, גדול ומוביל בתחום הנזיקין אשר מייצג תובעים פרטיים.

כיום, משרד עו"ד תאונות דרכים אדר מאור-מוסקוביץ' שוכן בחולון ומטפל בעיקרו בתיקי נזיקין. במסגרת הטיפול בתיקי נזיקין, עו"ד תאונות דרכים אדר מאור-מוסקוביץ' מייצגת נפגעי תאונות דרכים.

נפגעת בתאונת דרכים?

אם נפגעת בתאונת דרכים ,כנוסע ברכב, נוסע באוטובוס, נהג רכב, נהג משאית, נהג טרקטור, נהג מונית, נהג אוטובוס, רוכב טרקטורון, נהג קלנועית, רוכב אופניים, נהג מלגזה, רוכב קורקינט ממונע, רוכב אופנוע או הולך רגל, סביר מאד להניח כי מגיע לך פיצוי כספי על פי חוק.

גובה הפיצוי יקבע בהתאם לנזק שנגרם לך. דוגמאות לנזקים: שברים בגולגולת, שבר באגן, כאבי גב וצוואר, בקע דיסק ואף מוות.

את מי תובעים לאחר תאונת דרכים?

אדם שנפגע בתאונת דרכים, אם כנהג או אם כנוסע, יתבע את חברת הביטוח שביטחה בביטוח החובה את הרכב בו הוא נהג או היה אחד הנוסעים בו. אדם שנפגע בתאונת דרכים כהולך רגל יתבע את מי שביטחה את הרכב שפגע בו בביטוח חובה. אם הרכב הפוגע פגע וברח ללא השארת פרטים לנפגע, יש לתבוע את "קרנית" - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

אם היית מעורב בתאונת דרכים, מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין תאונות דרכים!

צור קשר כעת עם עו"ד תאונות דרכים, עורכת דין אדר מאור-מוסקוביץ!

תגיות: עו"ד תאונות דרכים, עורכת דין לתאונות דרכים, חיפוש עורך דין לתאונות דרכים, עורך דין לתאונות דרכים בחולון, חיפוש עורכי דין לתאונות דרכים, עורך דין תאונות דרכים, עו"ד תאונות דרכים מומלץ, המלצה על עו"ד תאונות דרכים, מישהו מכיר עו"ד תאונות דרכים טוב